Závody

České Petrovice - listina přihlášených

Zpět na seznam závodů

přípravka dívky

JménoKódRočníkKlub
1Bártová Ema7128782011Ski klub Hlinsko
2Bednaříková Aneta3121602013TJ Slavoj Teplice nad Metují
3Bohánská Vanesa7764452010Ski team Liberec
4Burešová Beáta6153022010Ski klub Ústí nad Orlicí
5Dobrovská Eliška3200982010Orlicky Ski team
6Dostálová Amálie6513492012Ski klub Ústí nad Orlicí
7Dvořáková Nina 6723742012TJ Sokol Deštné v O.h.
8Dvořáková Stella3450342010TJ Sokol Deštné v O.h.
9Havlíková Adéla 9203022010TJ SPORT Němčičky
10Horynová Veronika8533472012TJ TESLA Pardubice
11Hrdová Viola9358792011Ski akademie Brno
12Hrubá Kateřina9736642011TJ Slavoj Teplice nad Metují
13Kadrmanová Nela8025312011Ski klub Ústí nad Orlicí
14Kellnerová Eliška3034642011TJ Sokol Deštné v O.h.
15Kovářová Sofie1983942011Open
16Kráčmerová Eliška5295352010TJ Sokol Deštné v O.h.
17Kráčmerová Natálie5695662012TJ Sokol Deštné v O.h.
18Králová Linda5575202010Ski klub České Petrovice
19Krčková Eliška5917342010Ski team Česká Třebová
20Luxová Klárka5696392010Ski team Česká Třebová
21Mazura Nella0483012011TJ Sokol Deštné v O.h.
22Munzarová Monika 3926312010Orlicky Ski team
23Nebeská Klára6127872011Ski klub Deštné
24Nowacka Oliwia 9516252012UKN ŻEREB SKI ACADEMY
25Pantůčková Antonie5884322010Ski akademie Brno
26Schenková Viktorie0074982011Ski team Buková Hora
27Slámková Karolína1486082010SKIPO team- Chvalčov
28Solarová Eliška1893052010Ski klub Deštné
29Stýblová Laura7530702010Ski klub Hlinsko
30Suchá Karolina8821212010Ski Řetězárna
31Szkwarek Oliwia 1649172012UKN ŻEREB SKI ACADEMY
32Šeligová Julie4935132010SKP Kometa Brno
33Šilberská Linda5192732011SKIPO team- Chvalčov
34Švejdová Karolína6923142010Ski klub Deštné
35Zápotočná Viktorie7411592010TJ Slavoj Teplice nad Metují
36Závodná Barbora7034582010Ski klub České Petrovice

přípravka chlapci

JménoKódRočníkKlub
1Brychta Josef7452212011TJ Sokol Deštné v O.h.
2Galko Richard5227412012Ski klub Deštné
3Hořický Martin 9207162010Ski klub Ústí nad Orlicí
4Jeníček Matěj 8610642011Nezařazený člen
5Jeníček Vojtěch9664342011Nezařazený člen
6Kohoutek Adam4825952011TJ Slavoj Teplice nad Metují
7Kotouček Ladislav 5927062010SK Rýchory Mladé Buky
8Koudela Jiří2084082010HB Ski team
9Kráčmer Jan2868052012TJ Sokol Deštné v O.h.
10Krejčí Štěpán4476782010Ski klub Deštné
11Krejčíř Pavel4619432010TJ Sokol Deštné v O.h.
12Kulhánek Maty4536112010RAF TEAM
13Kus Rudolf2289722011Ski klub Hluboká
14Łukaszewski Rafał3634062012UKN ŻEREB SKI ACADEMY
15Malý Dominik3582052012SKP Kometa Brno
16Michalak Jakub5703682010UKN ŻEREB SKI ACADEMY
17Moravec Matouš3370122011TJ Slavoj Teplice nad Metují
18Moravec Šimon7317572010TJ Slavoj Teplice nad Metují
19Rademacher Vojtěch5679892010TJ Sokol Deštné v O.h.
20Roleček Daniel0682202012TJ TESLA Pardubice
21Rousek Matouš0906932012Orlicky Ski team
22Seidl Sebastian1576742012Ski klub Ústí nad Orlicí
23Skalický Kryštof2192402010Ski klub Deštné
24Skalický Tobiáš2757412012Ski klub Deštné
25Sobotka Roman2416562010Ski akademie Brno
26Solar Matyáš6943122010Ski klub Deštné
27Sychrovský Petr8978892012TJ Sokol Deštné v O.h.
28Szota Michał4589812010UKN ŻEREB SKI ACADEMY
29Šťastný Adam1286272010SKP Kometa Brno
30Toman Matyáš7423972010Ski akademie Brno
31Trtík Matouš1667702012SKP Kometa Brno
32Trtík Šimon3015302010SKP Kometa Brno
33Vyskočil Daniel3161232011TJ TESLA Pardubice

předžákyně

JménoKódRočníkKlub
1Bahníková Tereza6337082009Orlicky Ski team
2Banková Ema5385492008Ski klub Šumperk
3Baráková Ester0490792008HB Ski team
4Bláhová Tereza8648562009Orlicky Ski team
5Břízová Anna3791092008Ski klub Ústí nad Orlicí
6Burešová Matylda 9302112008Ski klub Ústí nad Orlicí
7Čtvrtečková Magdalena6361512008Orlicky Ski team
8Fenyková Viktorie1358872008TJ TESLA Pardubice
9Furini Michelle 2309162009UKN ŻEREB SKI ACADEMY
10Galková Ester7226522009Ski klub Deštné
11Hotárková Tereza1946062008TJ Slavoj Teplice nad Metují
12Koudelová Alena6363372008HB Ski team
13Králová Hedvika7353512008Ski centrum Odry
14Krátká Tina9952942009TJ Slavoj Teplice nad Metují
15Kratochvílová Anna9117902008SKIPO team- Chvalčov
16Kropiwnicka Marcelina2188342008ULKS Czarna Góra
17Ličková Běla0797652008Ski Team Chřiby
18Maślak Julia0113622009UKN ŻEREB SKI ACADEMY
19Matoušková Eliška4848382008HB Ski team
20Pomykała Hanna4938182009ULKS Czarna Góra
21Rysz Iga5619202009Klub Narciarski Wroclaw
22Slámková Agáta4188982008SKIPO team- Chvalčov
23Urbaniak Zuzanna9875202008ULKS Czarna Góra
24Vojáčková Tereza5587482009Ski klub České Petrovice
25Vondráčková Ella6724102009HB Ski team
26Závodná Viktorie1112812008Ski klub České Petrovice

předžáci

JménoKódRočníkKlub
1Bartoš Jan7552212008Ski klub Velké Meziříčí
2Bednář Albert2589802009Ski akademie Brno
3Beran Antonín6340502009Ski klub Ústí nad Orlicí
4Blaskievicz Marcel8470732008ULKS Czarna Góra
5Cuthbert Adam1225532009Ski klub Deštné
6Černický Matěj4280962008Orlicky Ski team
7Dudziński Luca9339412008ULKS Czarna Góra
8Furini Jay0846142009UKN ŻEREB SKI ACADEMY
9Hladký Richard0417102009SKP Kometa Brno
10Howley Kryspin1659802009NARTOMANIAK
11Hudeček Martin8121522008Ski klub Hlinsko
12Janas Adam0275552009Klub Narciarski Wroclaw
13Ježek Kryštof Josef4326512009TJ Slavoj Teplice nad Metují
14Kawecki Tomasz8491542008ULKS Czarna Góra
15Maj Filip7633772009Klub Narciarski Wroclaw
16Marek Patrik4341682008Ski klub České Petrovice
17Moravec Vaclav6794752008Ski centrum Odry
18Morávek Jáchym7819172009TJ Slavoj Teplice nad Metují
19Panocha Adam7524742008TJ TESLA Pardubice
20Pešl Jan4112832009Nordica ski Zlín
21Poslušný Ondřej4111812009Ski klub Hlinsko
22Rojka David1539702008Ski klub Velké Meziříčí
23Roštlapil Marek7982652008TJ TESLA Pardubice
24Sobotka Daniel6387082008SKP Kometa Brno
25Svátek Martin8762112008Ski klub Ústí nad Orlicí
26Šrámek Pavel7102572009Ski klub Hlinsko
27Šrámek Tomáš3444162008Ski klub Hlinsko
28Thér Ondřej4151372008TJ Slavoj Teplice nad Metují
29Vaverka Jiří1756912008Ski klub Velké Meziříčí
30Viskupič Juraj8458832008Ski Řetězárna
31Vojáček Tomáš3626762009Ski klub České Petrovice
32Vrábel Václav5564992009Ski klub Velké Meziříčí
33Zajíc Matyáš2154882009SKP Kometa Brno
34Zalewski Piotr 8235502008UKN ŻEREB SKI ACADEMY
35Zápotočný Aleš7538342008TJ Slavoj Teplice nad Metují
36Ziobro Jakub6268732008ULKS Czarna Góra

mladší žákyně

JménoKódRočníkKlub
1Černohousová Silvie6132782006Ski klub Ústí nad Orlicí
2Dvořáková Denisa1008362006Ski team Česká Třebová
3Ferenčíková Nela0375082006TJ TESLA Pardubice
4Hackerová Anna0864852006TJ TESLA Pardubice
5Hlavatá Adéla2257082007TJ TESLA Pardubice
6Hlavatá Šárka6872632007TJ TESLA Pardubice
7Janečková Michaela1491632006TJ Slavoj Teplice nad Metují
8Knorová Lenka0091312007Jan Němec Ski Academy
9Kopecká Lucie9368482006Ski klub Hlinsko
10Koryntová Aneta5603542006OK Ski Pardubice
11Krejčí Beáta6982772007Ski klub Deštné
12Lachmannová Simona7908452006Ski racing Olomouc
13Ličková Anděla6357352006Ski Team Chřiby
14Luxová Veronika5544112007Ski team Česká Třebová
15Mlatečková Daniela9367932006Ski klub Deštné
16Sobotková Elen0797972007Ski akademie Brno
17Švejdová Tereza1462832006Ski klub Deštné
18Vybíralová Kateřina6883862006Ski klub České Petrovice
19Zaczyk Alicja2653892007Klub Narciarski Wroclaw
20Župková Marie4147552006Ski Team Chřiby
21Župková Markéta0600392007Ski Team Chřiby

mladší žáci

JménoKódRočníkKlub
1Bednařík Jan3054342007TJ Slavoj Teplice nad Metují
2Bláha Daniel2591202006TJ Sokol Deštné v O.h.
3Brynda Martin0968732006Ski team Buková Hora
4Bříza Josef2962262007Ski klub Ústí nad Orlicí
5Havlíček Jiří9640122007Ski Řetězárna
6Havlík Jakub6218172006TJ SPORT Němčičky
7Howley Alex7945092007NARTOMANIAK
8Hroch Matěj1992852007Ski klub Ústí nad Orlicí
9Hrubý Filip5203882006TJ Slavoj Teplice nad Metují
10Jelínek Josef3493702007Jan Němec Ski Academy
11Jurczak Damian5055862007ULKS Czarna Góra
12Kellner Jakub6393242006Ski klub Ústí nad Orlicí
13Knor Václav3385272007Jan Němec Ski Academy
14Korgol Kajetan2117982007UKN ŻEREB SKI ACADEMY
15Kwiatkowski Filip6490242007UKN ŻEREB SKI ACADEMY
16Łukaszewski Pawel0031032007UKN ŻEREB SKI ACADEMY
17Morávek Pavel7731052007TJ Slavoj Teplice nad Metují
18Munzar Jakub7090532006TJ Sokol Deštné v O.h.
19Pantůček Václav7317412007Ski akademie Brno
20Procházka Přemek2637092007TJ TESLA Pardubice
21Rousek Lukáš0371162006TJ Sokol Deštné v O.h.
22Slavík Vítek3443632006TJ TESLA Pardubice
23Stýblo Štěpán3696162006Ski klub Hlinsko
24Svoboda Marcel2137152007Ski klub České Petrovice
25Toman Jakub8396862006Ski akademie Brno
26Vojáček Josef6946692007Ski klub České Petrovice
27Zakopal Vojtěch4655162007TJ TESLA Pardubice

starší žákyně

JménoKódRočníkKlub
1Ceglarska Karolina5054812004ULKS Czarna Góra
2Černická Anna9241662004Orlicky Ski team
3Francová Barbora3129782004Jan Němec Ski Academy
4Hornová Veronika0276412004Ski klub České Petrovice
5Hrušková Lucie6898612004Ski klub České Petrovice
6Kotoučková Klára2881052004SK Rýchory Mladé Buky
7Kráčmerová Tereza7212122005TJ Sokol Deštné v O.h.
8Králová Leona5154612005Ski centrum Odry
9Rábová Tereza6375152004Ski klub Ústí nad Orlicí
10Sobotková Dorota1649432004Ski klub Hlinsko
11Zápotočná Eliška3739462005TJ Slavoj Teplice nad Metují

starší žáci

JménoKódRočníkKlub
1Bahník Ondřej6357182005Orlicky Ski team
2Bałys Wojciech1563722005UKN ŻEREB SKI ACADEMY
3Camrda Richard5921022005Jan Němec Ski Academy
4Černický Jakub5899002004Orlicky Ski team
5Černohous Marek0518892004Ski klub Ústí nad Orlicí
6Číža Dan2856632005TJ Sokol Deštné v O.h.
7Čtvrtečka Ondřej9002312005Orlicky Ski team
8Havlík Lukáš4812552004Ski klub Hlinsko
9Knor Aleš6070962004Jan Němec Ski Academy
10Marek Matei3501602004Ski klub České Petrovice
11Mikyska Jakub3075862004Ski team Buková Hora
12Novák David5093132004Ski Šumperk
13Pivnička Jakub7060932005TJ Slavoj Teplice nad Metují
14Pola Jonáš4818022004SK Hrubá Voda
15Starý Martin3913222005Orlicky Ski team
16Tušl Pavel0415912005TJ Sokol Deštné v O.h.
17Žák Adam5161062005Ski Řetězárna