Průběžné pořadí

POH 13. ročník

přípravka dívky

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Slámková Karolína1486082010SKIPO team- Chvalčov100100200
2.Polášková Karolína1384502009Nordica ski Zlín6080140
3.Vondráčková Ella6724102009HB Ski team8060140
4.Melicharová Klára1485312009Ski klub Victoria Brno5050100
5.Kratochvílová Beáta1160032010Ski klub Deštné454590
6.Krátká Tina9952942009TJ Slavoj Teplice nad Metují403676
7.Kellnerová Ema2131102009Ski klub Ústí nad Orlicí324072
8.Kučerová Anežka4462172009TJ Slavoj Teplice nad Metují263258
9.Suchá Karolina8821212010Ski Řetězárna242448
10.Galková Ester7226522009Ski klub Deštné291645
11.Bártová Ema7128782011Ski klub Hlinsko182644
12.Burešová Beáta6153022010Ski klub Ústí nad Orlicí222244
13.Štulíková Ester1336692011Ski klub Hlinsko201434
14.Kráčmerová Eliška5295352010TJ Sokol Deštné v O.h.151833
15.Havlíková Adéla 9203022010TJ SPORT Němčičky122032
16.Joštová Zuzana0308122009TJ TESLA Pardubice13821
17.Vojáčková Tereza5587482009Ski klub České Petrovice81220
18.Solarová Eliška1893052010Ski klub Deštné9514
19.Švejdová Karolína6923142010Ski klub Deštné31013
20.Nebeská Klára6127872011Ski klub Deštné4913
21.Závodná Barbora7034582010Ski klub České Petrovice5712
22.Králová Linda5575202010Ski klub České Petrovice707
23.Knorová Adéla2664292011Jan Němec Ski Academy145
24.Krčková Eliška5917342010Ski team Česká Třebová202
25.Kyánková Natálie7242442009Ski klub Victoria Brno36--
26.Pantůčková Antonie5884322010Ski klub Junior Brno-29-
27.Musilová Lucie0919132009HB Ski team16--
28.Bláhová Tereza0752492009TJ Sokol Deštné v O.h.-15-
29.Suchomelová Sofie6182082010Ski klub Victoria Brno15--
30.Rosi Ema9263202009Ski klub Junior Brno-13-
31.Přibylová Adéla5132812009Ski klub Junior Brno-11-
32.Wasserbauerová Nela0977132009Ski klub Velké Meziříčí11--
33.Maślak Julia0113622010UKN ZEREB SKI ACADEMY10--
34.Dobešová Veronika2147582011Ski SKOL6--
35.Vřešťálová Tereza2094412010Ski klub Junior Brno-6-
36.Dobrovská Eliška3200982010OK Ski Pardubice-3-
37.Krsková Barbora5677872010Ski klub Junior Brno-2-
38.Bahníková Tereza6337082009OK Ski Pardubice-1-
39.Hrdová Viola9358792011Ski klub Junior Brno-0-
40.Luxová Klárka5696392010Ski team Česká Třebová-0-

přípravka chlapci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Ženíšek Ondřej6898712009Jan Němec Ski Academy10040140
2.Morávek Jáchym7819172009TJ Slavoj Teplice nad Metují6080140
3.Malý Vojtěch3098552009Ski SKOL0100100
4.Poslušný Ondřej4111812009Ski klub Hlinsko405090
5.Hladký Bruno1024012009SKP Kometa Brno503282
6.Cuthbert Adam1225532009Ski klub Deštné206080
7.Pešl Jan4112832009Nordica ski Zlín245074
8.Friml Jan6441572009Ski klub Victoria Brno323668
9.Krejčí Štěpán4476782010Ski klub Deštné322961
10.Beran Antonín6340502009Ski klub Ústí nad Orlicí182644
11.Hladký Richard0417102009SKP Kometa Brno152439
12.Večeřa Lukáš8692962009SKIPO team- Chvalčov82028
13.Moravec Šimon7317572010TJ Slavoj Teplice nad Metují121426
14.Krejčíř Pavel4619432010TJ Sokol Deštné v O.h.61824
15.Babor Matěj8862902010Ski klub Šumperk91524
16.Štancl Roman3889762010Ski klub Deštné111223
17.Hořický Martin 9207162010Ski klub Ústí nad Orlicí51621
18.Moravec Matouš3370122011TJ Slavoj Teplice nad Metují71320
19.Tauchman Marek4505342010TJ Slavoj Teplice nad Metují099
20.Svoboda Jakub8579122009Ski klub Junior Brno088
21.Ženíšek Štěpán0825802011Jan Němec Ski Academy077
22.Solar Matyáš6943122010Ski klub Deštné022
23.Chroustovský David3516452009HB Ski team100--
24.Voslář Dan2503702009Ski klub Victoria Brno45--
25.Howley Kryspin7878632009UKN ZEREB SKI ACADEMY36--
26.Cimmer František8820472009Ski klub Victoria Brno26--
27.Bednář Albert2589802009Ski klub Junior Brno-22-
28.Nekuda Tobiáš2449232010Ski klub Victoria Brno22--
29.Kovář Matěj3493542010Ski klub Victoria Brno16--
30.Svoboda Vít4644782010Ski klub Victoria Brno14--
31.Beran Jaroslav8463422009TJ Slavoj Teplice nad Metují13--
32.Toman Matyáš7423972010Ski klub Junior Brno-11-
33.Očkay David3166412010Ski klub Victoria Brno10--
34.Zajíc Jan6990482010Nordica ski Zlín-10-
35.Dědek Tadeáš9013512009TJ Sokol Hradec Králové-6-
36.Sobotka Roman2416562010Ski klub Junior Brno-5-
37.Svozil Kevin6063762009TJ Slovan Moravská Třebová-4-
38.Šrámek Pavel7102572009Ski klub Hlinsko4--
39.Skalský Kryštof8857092010Ski klub Deštné-3-
40.Šťastný Jonatán6922682011Ski Klub Olešnice3--
41.Jůza Daniel5536022010Ski Klub Olešnice2--
42.Brabec František3786182010TJ Slavoj Teplice nad Metují1--
43.Brýdl Tobiáš5006382011SK Špindl0--
44.Ježek Kryštof Josef4326512009TJ Slavoj Teplice nad Metují0--
45.Schreiber Jakub2677542009Ski klub Victoria Brno0--
46.Vojáček Tomáš3626762009Ski klub České Petrovice0DSQ0

předžákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Slámková Agáta4188982008SKIPO team- Chvalčov80100180
2.Tomšíková Lucie7956562007Ski Dolní Benešov10080180
3.Luxová Veronika0554512007Nordica ski Zlín6050110
4.Baráková Ester0490792008HB Ski team504090
5.Břízová Anna3791092008Ski klub Ústí nad Orlicí403676
6.Váňová Nicol7603192007Nezařazený člen322961
7.Burešová Matylda 9302112008Ski klub Ústí nad Orlicí06060
8.Matoušková Eliška4848382008HB Ski team243660
9.Hotárková Tereza1946062008TJ Slavoj Teplice nad Metují104555
10.Hobzová Emma5182572007Nordica ski Zlín292655
11.Kratochvílová Anna9117902008SKIPO team- Chvalčov262248
12.Knorová Lenka0091312007Jan Němec Ski Academy162440
13.Hořická Krystýna 9101082007Ski klub Ústí nad Orlicí202040
14.Banková Ema5385492008Ski klub Šumperk181836
15.Krejčí Beáta6982772007Ski klub Deštné221032
16.Wechslerová Linda5652452007SKP Kometa Brno71623
17.Závodná Viktorie1112812008Ski klub České Petrovice31518
18.Vilímková Olívie3029262007Ski klub Hranice41418
19.Milotová Marie3442992008Jan Němec Ski Academy9716
20.Ličková Běla0797652008Ski Team Chřiby8816
21.Synčáková Barbora3620422007SKIPO team- Chvalčov15DSQ15
22.Koudelová Alena6363372008HB Ski team01212
23.Melicharová Lucie4616902008Ski klub Victoria Brno2911
24.Hlavatá Adéla2257082007TJ TESLA Pardubice066
25.Čtvrtečková Magdalena6361512008OK Ski Pardubice055
26.Glattová Markéta5586592007Ski klub Ústí nad Orlicí123
27.Hlavatá Šárka6872632007TJ TESLA Pardubice000
28.Kuncová Karolína 4597862008z Kopce Dolů000
29.Župková Markéta0600392007Ski Team Chřiby45--
30.Švihálková Terezie4899942007Ski klub Victoria Brno36--
31.Menclová Gabriela3963912007Ski klub Hluboká14--
32.Bryscejnová Marieta5948302007Ski klub Ústí nad Orlicí-13-
33.Čermáková Lucie7641092008Ski klub Victoria Brno13--
34.Urbánková Vanesa8340052008Ski klub Hlinsko12--
35.Hrbáčková Johana9077602008Ski SKOL11--
36.Prusenovská Nikola7999722008Nordica ski Zlín-11-
37.Bíbrová Amélie Mia6706512008Ski klub Velké Meziříčí6--
38.Cimmerová Alena3594052007Ski klub Victoria Brno5--
39.Jánská Adéla6685602008TJ Slavoj Teplice nad Metují-4-
40.Sobotková Elen0797972007Ski klub Junior Brno-3-
41.Haitlová Tereza8503362007Ski klub Hranice-1-
42.Adámková Vendula5572572007Ski klub Victoria Brno0--
43.Barabas Iga2281922007UKN ZEREB SKI ACADEMYDNF--
44.Dobešová Petra9225382008Ski SKOL0--
45.Lukšová Adriana7634202008Ski klub Victoria BrnoDNF--
46.Luxová Veronika5544112007Ski team Česká Třebová-0-
47.Málková Karolína0948142007Ski klub Hlinsko0--
48.Nováková Anna9829112008Ski klub Litomyšl0--
49.Šimková Anežka3121512007Ski klub Hranice-0-
50.Šťastná Daniela Anna6768452008Ski Klub Olešnice0--

předžáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Thér Ondřej4151372008TJ Slavoj Teplice nad Metují8080160
2.Skřítek Tony8284162007Nordica ski Zlín45100145
3.Fuchs Filip0071542007Nordica ski Zlín6050110
4.Bříza Josef2962262007Ski klub Ústí nad Orlicí365086
5.Nebeský Tobiáš1223952007Ski klub Deštné503282
6.Kratochvíl Jonáš5033712007Ski klub Deštné294069
7.Bednařík Jan3054342007TJ Slavoj Teplice nad Metují323668
8.Morávek Pavel7731052007TJ Slavoj Teplice nad MetujíDNF6060
9.Knor Václav3385272007Jan Němec Ski Academy262248
10.Sobotka Daniel6387082008SKP Kometa Brno142943
11.Hroch Matěj1992852007Ski klub Ústí nad Orlicí241640
12.Vlk Dominik0185042007Ski klub Deštné92029
13.Beran Štěpán6459882007Ski klub Ústí nad Orlicí121527
14.Švandrlík Jáchym7088632007Ski klub Ústí nad Orlicí111122
15.Vojáček Josef6946692007Ski klub České Petrovice61319
16.Roštlapil Marek7982652008TJ TESLA Pardubice8917
17.Vaverka Jiří1756912008Ski klub Velké Meziříčí11415
18.Zakopal Vojtěch4655162007TJ TESLA Pardubice01212
19.Svoboda Marcel2137152007Ski klub České PetroviceDNF88
20.Marek Patrik4341682008Ski klub České Petrovice077
21.Panocha Adam7524742008TJ TESLA Pardubice055
22.Kopejtko Pavel6803532007Ski klub Deštné011
23.Kwiatkowski Filip6490242007UKN ZEREB SKI ACADEMY100--
24.Eichert Marek7410622007SK Hrubá Voda40--
25.Martínek Lukáš8814562008SK MEZ Vsetín-26-
26.Pantůček Václav7317412007Ski klub Junior Brno-24-
27.Šeliga Teodor9718232007Ski klub Victoria Brno22--
28.Korgol Kajetan2117982007UKN ŻEREB SKI ACADEMY20--
29.Havlíček Jiří9640122007Ski Řetězárna-18-
30.Navrátil David5166802008LK Svinec18--
31.Beránek Marek0857792007Ski team Buková Hora16--
32.Svoboda Miloš9157372007Ski klub Victoria Brno15--
33.Lukaszewski Pawel0031032007UKN ZEREB SKI ACADEMY13--
34.Carda Jakub3025422008FreeSki Academy Brno-10-
35.Procházka Přemek2637092007TJ TESLA Pardubice10--
36.Jícha Viktor1151632007HB Ski team7--
37.Viskupič Juraj8458832008Ski Řetězárna-7-
38.Zápotočný Aleš7538342008TJ Slavoj Teplice nad Metují5--
39.Gross Matyáš6921512008Ski klub Victoria Brno4--
40.Jelínek Josef3493702007Jan Němec Ski Academy-4-
41.Burliga Jan2517792007UKN ŻEREB SKI ACADEMY3--
42.Táborský Martin0810472007TJ TESLA Pardubice-3-
43.Howley Aleksander5173222007UKN ZEREB SKI ACADEMY2--
44.Matěj Černický4280962008OK Ski Pardubice-2-
45.Bartoš Jan7552212008Ski klub Velké Meziříčí0--
46.Bartoš Pavel0663362007Ski klub Velké Meziříčí0--
47.Jakub Zabinski5363452007UKN ZEREB SKI ACADEMYDNF--
48.Šrámek Tomáš3444162008Ski klub Hlinsko0--
49.Večeřa Šimon3262542007Ski klub Velké MeziříčíDNF--

mladší žákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Zápotočná Eliška3739462005TJ Slavoj Teplice nad Metují50100150
2.Jančová Claudia8381222006Ski Klub Olešnice10040140
3.Eichertová Kristin6875602005SK Hrubá Voda4580125
4.Černohousová Silvie6132782006Ski klub Ústí nad Orlicí6060120
5.Kopecká Lucie9368482006Ski klub Hlinsko323668
6.Ličková Anděla6357352006Ski Team Chřiby402464
7.Hořická Karolína3823822006Ski klub Ústí nad Orlicí292251
8.Jedličková Tereza8008612006TJ TESLA Pardubice182947
9.Kuncová Alena5264822006HB Ski team202646
10.Vávrová Barbora5050782005HB Ski teamDNF4545
11.Vybíralová Kateřina6883862006Ski klub České Petrovice242044
12.Melounová Eliška3734692006Ski klub Hluboká36DNF36
13.Coufalová Kateřina4651392005Ski klub Junior BrnoDNF3232
14.Dvořáková Denisa1008362006Ski team Česká Třebová141832
15.Švejdová Tereza1462832006Ski klub Deštné151429
16.Hackerová Anna0864852006TJ TESLA Pardubice131326
17.Ferenčíková Nela0375082006TJ TESLA Pardubice91120
18.Mlatečková Daniela9367932006Ski klub Deštné101020
19.Daňková Martina1067202006Lyžařský klub Nové Město nad Metují8917
20.Janečková Michaela1491632006TJ Slavoj Teplice nad MetujíDNF1515
21.Hrbáčková Tereza2238812005Ski SKOL80--
22.Martínková Darina4531042005SK MEZ Vsetín-50-
23.Urbánková Aneta7154772005Ski klub Hlinsko26--
24.Polášková Adéla2591592006Nordica ski Zlín24--
25.Cardová Nikola8617902006FreeSki Academy Brno-16-
26.Švandrlíková Hana9879022006Ski klub Ústí nad Orlicí16--
27.Frimlová Anna3767572006TJ TESLA Pardubice12--
28.Rolečková Marie8348552006Ski klub Deštné-12-
29.Bartošová Marie 4099592006Ski klub Velké Meziříčí 11--
30.Kasalová Natálie7632292006TJ Slovan Moravská Třebová-8-
31.Župková Marie4147552006Ski Team ChřibyDNF--

mladší žáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Glatt Matouš0827822005Ski klub Ústí nad Orlicí10080180
2.Hrubý Filip5203882006TJ Slavoj Teplice nad Metují45100145
3.Nebeský Matyáš2827322005Ski klub Deštné5060110
4.Vávra Matěj5781272005HB Ski team405090
5.Babor Jakub2292082006Ski klub Šumperk264571
6.Polák Ondřej0166522005Ski klub Junior Brno223658
7.Brynda Martin0968732006Ski team Buková Hora291847
8.Procházka Bořek0481702005TJ TESLA Pardubice202646
9.Havlík Jakub6218172006TJ SPORT Němčičky 152237
10.Zvědělík Ondřej7858022005SKG Vrbno pod Pradědem181634
11.Jůza Jan3046732005Ski Klub OlešniceDNF3232
12.Slavík Vítek3443632006TJ TESLA Pardubice131124
13.Starý Martin3913222005OK Ski Pardubice121224
14.Číža Dan2856632005TJ Sokol Deštné v O.h.16DSQ16
15.Malý Jakub0364962006TJ TESLA PardubiceDNF1414
16.Pivnička Jakub7060932005TJ Slavoj Teplice nad Metují80--
17.Jozl David9243252005HB Ski team60--
18.Kellner Jakub6393242006Ski klub Ústí nad Orlicí-40-
19.Barák Jan3636732006HB Ski team36--
20.Bałys Wojciech1563722005UKN ŻEREB SKI ACADEMY32--
21.Žák Adam5161062005Ski Řetězárna-29-
22.Berendt Leon2444492005UKN ŻEREB SKI ACADEMY24--
23.Čtvrtečka Ondřej9002312005OK Ski Pardubice-24-
24.Toman Jakub8396862006Ski klub Junior Brno-20-
25.Navrátil Dominik7823972005Ski team Česká Třebová-15-
26.Málek Vojtěch9734732005Ski klub Hlinsko14--
27.Bahník Ondřej6357182005OK Ski Pardubice-13-
28.Szota Paweł7574442006UKN ŻEREB SKI ACADEMY11--
29.Camrda Richard5921022005Jan Němec Ski AcademyDNF--

starší žákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Kopecká Simona7691682003Ski klub Hlinsko100100200
2.Sobotková Dorota1649432004Ski klub Hlinsko10060160
3.Hrušková Lucie6898612004Ski klub České Petrovice6080140
4.Kumprechtová Kateřina1130482004SK Nové Město na Moravě5050100
5.Ševčíková Nela1256772003Ski klub České Petrovice454085
6.Hornová Veronika0276412004Ski klub České Petrovice293665
7.Daňková Zuzana6137372003Lyžařský klub Nové Město nad Metují323264
8.Daňková Anežka1928852003Ski klub Hlinsko-45-
9.Francová Barbora3129782004JAN NĚMEC SKI ACADEMY40--
10.Kawczak Matylda7515262003UKN ŻEREB SKI ACADEMY36--
11.Ježková Emilie7276962004TJ Slavoj Teplice nad Metují26--
12.Otipková Thaisa0291362004SK Vrbno24--
13.Pešavová Anna4751442004TJ TESLA PardubiceDNF--
14.Svozilová Klára7990842004TJ Slovan Moravská Třebová-DNF-

starší žáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závod2.závodBody celkově
1.Knor Aleš6070962004Jan Němec Ski Academy10060160
2.Čtvrtečka Jakub7335212003OK Ski Pardubice45100145
3.Valenta Vladimír5845982004SK MEZ Vsetín8040120
4.Černohous Marek0518892004Ski klub Ústí nad Orlicí6050110
5.Keznikl Tobiáš8278252004Ski klub Junior Brno503686
6.Váňa Zdeněk1972252003Nezařazený člen402464
7.Pola Jonáš4818022004Ski team Hrubá Voda322961
8.Marek Matei3501602004Ski klub České Petrovice292655
9.Svoboda Marian8203732003Ski klub České Petrovice223254
10.Bedřich Jan0308232004Ski Klub Olešnice202040
11.Černický Jakub5899002004OK Ski Pardubice-80-
12.Havlík Lukáš4812552004Ski klub Hlinsko-45-
13.Šafář Filip4649972003TJ TESLA Pardubice36--
14.Mikyska Jakub3075862004Ski team Buková Hora26--
15.Zavřel Matouš6048732003Ski klub Hlinsko24--
16.Jarůšek Tomáš7973382003TJ Slovan Moravská Třebová-22-
17.Havlík Alexandr1221562003TJ Sokol Předklášteří-18-
18.Večeřa Vojtěch9859182004Ski klub Velké Meziříčí18--
19.Faust Maksym8432102004Klub Narciarski Wroclaw16--
20.Zelený Samuel Jan6501722003Ski SKOLDNF--