Závody

Ski Park Č.Voda

Závod ukončen
12.1.2020 9:00

pořadatel: Ski Park Č.Voda pavel.prochazka@skibukovka.cz
svah: Svitava
kontaktní osoba: Pavel Procházka
konečný termín přihlášek: 23:59 9.1.2020

Logo Ski Park Č.Voda

České Petrovice

Otevřená registrace
26.1.2020 9:00

pořadatel: Ski klub České Petrovice info@ceskepetrovice.com
svah: České Petrovice
kontaktní osoba: Miroslav Baier
konečný termín přihlášek: 9:00 23.1.2020

Logo Ski klub České Petrovice

Čenkovice

30.1.2020 9:00

pořadatel: TJ Čenkovice tjcenkovice@seznam.cz
svah: Čenkovická sjezdovka
kontaktní osoba: Martin Betlach
konečný termín přihlášek: 9:00 28.1.2020

Logo TJ Čenkovice

Dolní Morava

Otevřená registrace
1.2.2020 9:00

pořadatel: Kometa Brno brozek@mapei.cz
svah: Dolní Morava- černá sjezdovka-spodní část
kontaktní osoba: Tomáš Brožek
konečný termín přihlášek: 9:00 30.1.2020

Logo Kometa Brno

Deštné v Orlických horách

9.2.2020 9:00

pořadatel: TJ Sokol Deštné lukas.novak@brown-field.cz
svah: Závodní sjezdovka- snížený start
kontaktní osoba: Lukáš Novák
konečný termín přihlášek: 18:00 7.2.2020

Logo TJ Sokol Deštné

Ski klub Ústí n.O.

15.3.2020 9:00

pořadatel: Ski klub Ústí n.O. klub@skiricky.cz
svah: Slalomka
kontaktní osoba: Ondřej Kalousek
konečný termín přihlášek: 9:00 12.3.2020

Logo Ski klub Ústí n.O.

POH 14. ročník

přípravka dívky

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Slámková Karolína1486082010SKIPO team- Chvalčov100-
2.Bohánská Vanesa7764452010Ski team Liberec80-
3.Suchá Karolina8821212010Ski Řetězárna60-
4.Kratochvílová Beáta1160032010Ski klub Deštné50-
5.Solarová Eliška1893052010Ski klub Deštné45-
6.Havlíková Adéla 9203022010TJ SPORT Němčičky40-
7.Bártová Ema7128782011Ski klub Hlinsko36-
8.Hrdová Viola9358792011Ski akademie Brno32-
9.Kráčmerová Eliška5295352010TJ Sokol Deštné v O.h.29-
10.Zápotočná Viktorie7411592010TJ Slavoj Teplice nad Metují26-
11.Munzarová Monika 3926312010Orlický Ski Team24-
12.Burešová Beáta6153022010Ski klub Ústí nad Orlicí22-
13.Hrdličková Eliška1451792011KSLBTL20-
14.Krsková Barbora5677872010Ski klub Junior Brno18-
15.Luxová Klárka5696392010Ski team Česká Třebová16-
16.Maňáková Leonka4077512010KSLBTL15-
17.Šeligová Julie4935132010SKP Kometa Brno14-
18.Chytilová Kateřina3811562010KSLBTL13-
19.Švejdová Karolína6923142010Ski klub Deštné12-
20.Chytilová Krystína6378352012KSLBTL11-
21.Hrubá Kateřina9736642011TJ Slavoj Teplice nad Metují10-
22.Králová Linda5575202010Ski klub České Petrovice9-
23.Weiszová Viktoria6749962010Ski klub Junior Brno8-
24.Mazura Nella0483012011TJ Sokol Deštné v O.h.7-
25.Nebeská Klára6127872011Ski klub Deštné6-
26.Wasserbauerová Nikola2747362012Ski klub Velké Mezříčí5-
27.Škubalová Sára3942972011KSLBTL4-
28.Pechová Apolena5012682010KSLBTL3-
29.Štulíková Ester1336692011Ski klub Hlinsko2-
30.Kadrmanová Nela8025312011Ski klub Ústí nad Orlicí1-
31.Baráková Kristýna9484092011HB Ski teamDNF-
32.Dobešová Veronika2147582011Ski SKOLDNF-
33.Dostálová Amálie6513492012Ski klub Ústí nad Orlicí0-
34.Dvořáková Stella3450342010TJ Sokol Deštné v O.h.0-
35.Kráčmerová Natálie5695662012TJ Sokol Deštné v O.h.0-
36.Krčková Eliška5917342010Ski team Česká Třebová0-
37.Nowacka Oliwia 9516252012UKN ŻEREB SKI ACADEMY0-
38.Pawlus Zuzana1609122010Uks-Kna Dzikowiec0-
39.Schenková Viktorie0074982011Ski team Buková Hora0-
40.Stýblová Laura7530702010Ski klub Hlinsko0-
41.Szkwarek Oliwia 1649172012UKN ŻEREB SKI ACADEMY0-
42.Zlomková Kája0093412010KSLBTL0-
43.Ścisłowska Maja5673412010ULKS Czarna Góra 0-

přípravka chlapci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Štěpánek Matyáš4024122010LK Zlín100-
2.Krejčí Štěpán4476782010Ski klub Deštné80-
3.Moravec Šimon7317572010TJ Slavoj Teplice nad Metují60-
4.Moravec Matouš3370122011TJ Slavoj Teplice nad Metují50-
5.Sobotka Roman2416562010Ski akademie Brno45-
6.Toman Matyáš7423972010Ski akademie Brno40-
7.Malý Dominik3582052012SKP Kometa Brno36-
8.Hořický Martin 9207162010Ski klub Ústí nad Orlicí32-
9.Trtík Šimon3015302010SKP Kometa Brno29-
10.Čechák Adam2509422010Nezařazený člen26-
11.Hrdina Petr9354602010TJ SPORT Němčičky24-
12.Kohoutek Adam4825952011TJ Slavoj Teplice nad Metují22-
13.Tauchman Marek4505342010TJ Slavoj Teplice nad Metují20-
14.Kráčmer Jan2868052012TJ Sokol Deštné v O.h.18-
15.Michalak Jakub5703682010UKN ŻEREB SKI ACADEMY16-
16.Šťastný Adam1286272010SKP Kometa Brno15-
17.Kulhánek Maty4536112010RAF TEAM14-
18.Bajko Oliver2183242010KSLBTL13-
19.Skalický Tobiáš2757412012Ski klub Deštné12-
20.Brychta Josef7452212011TJ Sokol Deštné v O.h.11-
21.Sychrovský Petr8978892012TJ Sokol Deštné v O.h.10-
22.Kus Rudolf2289722011Ski klub Hluboká9-
23.Krejčíř Pavel4619432010TJ Sokol Deštné v O.h.8-
24.Trtík Matouš1667702012SKP Kometa Brno7-
25.Łukaszewski Rafał3634062012UKN ŻEREB SKI ACADEMY6-
26.Rohovský Adam5527262011TJ Bystrc5-
27.Turek Jakub 8537742012Ski klub Hluboká4-
28.Zvědělík Jakub0279522011SK Vrbno3-
29.Říha Jan0072212010FreeSki Academy Brno2-
30.Solar Matyáš6943122010Ski klub Deštné1-
31.Galko Richard5227412012Ski klub DeštnéDNF-
32.Rademacher Vojtěch5679892010TJ Sokol Deštné v O.h.DSQ-
33.Skalický Kryštof2192402010Ski klub Deštné0-

předžákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Banková Ema5385492008Ski klub Šumperk100-
2.Králová Hedvika7353512008Ski centrum Odry80-
3.Břízová Anna3791092008Ski klub Ústí nad Orlicí60-
4.Slámková Agáta4188982008SKIPO team- Chvalčov50-
5.Hotárková Tereza1946062008TJ Slavoj Teplice nad Metují45-
6.Bláhová Tereza8648562009Orlický Ski Team40-
7.Polášková Karolína1384502009Nordica ski Zlín36-
8.Přibylová Adéla5132812009Ski akademie Brno32-
9.Bíbrová Amélie Mia6706512008Ski klub Velké Meziříčí29-
10.Mudráková Natálie5326642009Ski SKOL26-
11.Krátká Tina9952942009TJ Slavoj Teplice nad Metují24-
12.Melicharová Klára1485312009Ski klub Victoria Brno22-
13.Kratochvílová Anna9117902008SKIPO team- Chvalčov20-
14.Baráková Ester0490792008HB Ski team18-
15.Milerski Klaudie4550142008Ski SKOL16-
16.Kellnerová Ema2131102009Ski klub Ústí nad Orlicí15-
17.Vondráčková Ella6724102009HB Ski team14-
18.Urbaniak Zuzanna9875202008ULKS Czarna Góra13-
19.Koudelová Alena6363372008HB Ski team12-
20.Melicharová Lucie4616902008Ski klub Victoria Brno11-
21.Ličková Běla0797652008Ski Team Chřiby10-
22.Wasserbauerová Nela0977132009Ski klub Velké Meziříčí9-
23.Vojáčková Tereza5587482009Ski klub České Petrovice8-
24.Galková Ester7226522009Ski klub Deštné7-
25.Kašparová Jana6691432009HB Ski team6-
26.Rosi Ema9263202009Ski akademie Brno5-
27.Maślak Julia0113622009UKN ŻEREB SKI ACADEMY4-
28.Urbánková Vanesa8340052008Ski klub Hlinsko3-
29.Rohovská Aneta9556072008TJ Bystrc2-
30.Hlavačková Ritta6433192008KSLBTL1-
31.Burešová Matylda 9302112008Ski klub Ústí nad Orlicí0-
32.Furrini Michelle 2309162009UKN ŻEREB SKI ACADEMY0-
33.Matoušková Eliška4848382008HB Ski teamDNF-

předžáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Thér Ondřej4151372008TJ Slavoj Teplice nad Metují100-
2.Balej Marek9221422008Ski klub Velké Meziříčí80-
3.Chroustovský David3516452009HB Ski team60-
4.Morávek Jáchym7819172009TJ Slavoj Teplice nad Metují50-
5.Pešl Jan4112832009Nordica ski Zlín45-
6.Sobotka Daniel6387082008SKP Kometa Brno40-
7.Malý Vojtěch3098552009SKP Kometa Brno36-
8.Beran Jaroslav8463422009TJ Slavoj Teplice nad Metují32-
9.Žiška Matěj3478582009ziSki race29-
10.Zápotočný Aleš7538342008TJ Slavoj Teplice nad Metují26-
11.Bednář Albert2589802009Ski akademie Brno24-
12.Večeřa Lukáš8692962009SKIPO team- Chvalčov22-
13.Navrátil David5166802008LK Svinec20-
14.Vaverka Jiří1756912008Ski klub Velké Meziříčí18-
15.Howley Kryspin1659802009NARTOMANIAK16-
16.Poslušný Ondřej4111812009Ski klub Hlinsko15-
17.Ziobro Jakub6268732008ULKS Czarna Góra14-
18.Rojka David1539702008Ski klub Velké Meziříčí13-
19.Bartoš Jan7552212008Ski klub Velké Meziříčí12-
20.Beran Antonín6340502009Ski klub Ústí nad Orlicí11-
21.Kawecki Tomasz8491542008ULKS Czarna Góra10-
22.Vojáček Tomáš3626762009Ski klub České Petrovice9-
23.Hudeček Martin8121522008Ski klub Hlinsko8-
24.Dohnal Pepa0557992008KSLBTL7-
25.Vrábel Václav5564992009Ski klub Velké Meziříčí6-
26.Šrámek Pavel7102572009Ski klub Hlinsko5-
27.Šrámek Tomáš3444162008Ski klub Hlinsko4-
28.Sehnal Jakub9029892008FreeSki Academy Brno3-
29.Svátek Martin8762112008Ski klub Ústí nad Orlicí2-
30.Furrini Jay0846142009UKN ŻEREB SKI ACADEMY1-
31.Hladký Bruno1024012009SKP Kometa BrnoDNF-
32.Ježek Kryštof Josef4326512009TJ Slavoj Teplice nad Metují0-
33.Marek Patrik4341682008Ski klub České PetroviceDSQ-
34.Moravec Vaclav6794752008Ski centrum OdryDNF-

mladší žákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Černohousová Silvie6132782006Ski klub Ústí nad Orlicí100-
2.Kopecká Lucie9368482006Ski klub Hlinsko80-
3.Melounová Eliška3734692006Ski klub Hluboká60-
4.Ličková Anděla6357352006Ski Team Chřiby50-
5.Župková Markéta0600392007Ski Team Chřiby45-
6.Kuncová Alena5264822006HB Ski team40-
7.Župková Marie4147552006Ski Team Chřiby36-
8.Krejčí Beáta6982772007Ski klub Deštné32-
9.Vybíralová Kateřina6883862006Ski klub České Petrovice29-
10.Sobotková Elen0797972007Ski akademie Brno26-
11.Janečková Michaela1491632006TJ Slavoj Teplice nad Metují24-
12.Švejdová Tereza1462832006Ski klub Deštné22-
13.Luxová Veronika5544112007Ski team Česká Třebová20-
14.Mlatečková Daniela9367932006Ski klub Deštné18-
15.Dvořáková Denisa1008362006Ski team Česká Třebová16-
16.Bartošová Marie 4099592006Ski klub Velké Meziříčí 15-
17.Málková Karolína0948142007Ski klub Hlinsko14-
18.Laštůvková Adleta7732672007Nezařazený člen13-
19.Slováčková Aneta1448832006FreeSki Academy Brno12-
20.Cejpková Lucie3524042006Ski klub Velké MeziříčíDNF-
21.Jedličková Tereza8008612006TJ TESLA PardubiceDNF-

mladší žáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Kellner Jakub6393242006Ski klub Ústí nad Orlicí100-
2.Hrubý Filip5203882006TJ Slavoj Teplice nad Metují80-
3.Toman Jakub8396862006Ski akademie Brno60-
4.Barák Jan3636732006HB Ski team50-
5.Havlík Jakub6218172006TJ SPORT Němčičky 45-
6.Korgol Kajetan2117982007UKN ŻEREB SKI ACADEMY40-
7.Pantůček Václav7317412007Ski akademie Brno36-
8.Hroch Matěj1992852007Ski klub Ústí nad Orlicí32-
9.Bartoš Pavel0663362007Ski klub Velké Meziříčí29-
10.Jícha Viktor1151632007HB Ski team26-
11.Zdražílek Ivan6313832007Ski SKOL24-
12.Beránek Marek0857792007Ski team Buková Hora22-
13.Krček Zdeněk1649162006Ski team Česká Třebová20-
14.Vojáček Josef6946692007Ski klub České Petrovice18-
15.Howley Alex7945092007NARTOMANIAK16-
16.Bleha Mathias0884412007Ski klub Hluboká15-
17.Stýblo Štěpán3696162006Ski klub Hlinsko14-
18.Svoboda Marcel2137152007Ski klub České Petrovice13-
19.Łukaszewski Pawel0031032007UKN ŻEREB SKI ACADEMY12-
20.Jelínek Josef3493702007Jan Němec Ski Academy11-
21.Brynda Martin0968732006Ski team Buková HoraDNF-
22.Kopejtko Pavel6803532007Ski klub DeštnéDNF-
23.Slavík Vítek3443632006TJ TESLA PardubiceDNF-
24.Černošek Kryštof8453962007Ski SKOLDNF-

starší žákyně

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Hrušková Lucie6898612004Ski klub České Petrovice100-
2.Vávrová Barbora5050782005HB Ski team80-
3.Rábová Tereza6375152004Ski klub Ústí nad Orlicí60-
4.Sobotková Dorota1649432004Ski klub Hlinsko50-
5.Zápotočná Eliška3739462005TJ Slavoj Teplice nad Metují45-
6.Geislerová Anna7122812005TJ Slavoj Teplice nad Metují40-
7.Ceglarska Karolina5054812004ULKS Czarna Góra36-
8.Ježková Emilie7276962004TJ Slavoj Teplice nad Metují32-
9.Aujeská Dominika2145982004TJ Bystrc29-
10.Hornová Veronika0276412004Ski klub České Petrovice26-
11.Urbánková Aneta7154772005Ski klub Hlinsko24-
12.Eichertová Kristin6875602005SK Hrubá Voda22-

starší žáci

PořadíJménoKódRočníkKlub1.závodBody celkově
1.Knor Aleš6070962004Jan Němec Ski Academy100-
2.Černohous Marek0518892004Ski klub Ústí nad Orlicí80-
3.Pola Jonáš4818022004SK Hrubá Voda60-
4.Marek Matei3501602004Ski klub České Petrovice50-
5.Jozl David9243252005HB Ski team45-
6.Pivnička Jakub7060932005TJ Slavoj Teplice nad Metují40-
7.Hrdina Filip9870372005FreeSki Academy Brno36-
8.Mikyska Jakub3075862004Ski team Buková Hora32-
9.Málek Vojtěch9734732005Ski klub Hlinsko29-
10.Camrda Richard5921022005Jan Němec Ski Academy26-
11.Bałys Wojciech1563722005UKN ŻEREB SKI ACADEMYDSQ-
12.Havlík Lukáš4812552004Ski klub HlinskoDNF-
13.Vávra Matěj5781272005HB Ski teamDNF-
14.Číža Dan2856632005TJ Sokol Deštné v O.h.DNF-